• TEAMWORK
    makes the DREAM WORK

    Welkom op de site van BC Shooters
    Play hard, play smart
    Play together
    Enjoy the effort together TANK SCHENK
  • BC Shooters MSE-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Amama, KeesTechnische staf
    Graaf, Cornel deTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beek, Rens Van derTeamspeler
    Bos, RamonTeamspeler
    Dijk, Robbe VanTeamspeler
    Drie, Thomas vanTeamspeler
    Graaf, Cornel deTeamspeler
    Graaf, Jan Thomas deTeamspeler
    Graaf, Rob deTeamspeler
    Horbachov, YevhenTeamspeler
    Koelewijn, WilliamTeamspeler
    Korlaar, JanTeamspeler
    Lingen, Youri vanTeamspeler
    Stojanovic, DaniloTeamspeler
    Vellekoop, RobbertTeamspeler
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    25 mrt. 18:15BC Shooters MSE 2Goba MSE 1De Kuil
    1 apr. 15:45BC Shooters MSE 2Bouncers Basketball MSE 2De Kuil
    8 apr. 18:30BC Shooters MSE 2Devel Heroes MSE 1De Kuil
    15 apr. 14:00D.B.V. Rowic MSE 1BC Shooters MSE 2Sportboulevard
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mrt.BC Shooters MSE 2 - UBV "The Eagles" MSE 162 - 66
    4 mrt.CBV Binnenland MSE 5 - BC Shooters MSE 273 - 53
    18 feb.BC Shooters MSE 2 - CBV Binnenland MSE 568 - 63
    17 feb.Bouncers Basketball MSE 2 - BC Shooters MSE 264 - 57
    11 feb.BC Shooters MSE 2 - HBV The Jumpers MSE 269 - 46
    4 feb.Devel Heroes MSE 1 - BC Shooters MSE 284 - 65
    28 jan.BC Shooters MSE 2 - Crackerjacks MSE 366 - 88
    14 jan.BC Shooters MSE 2 - Almere Pioneers MSE 357 - 80
  • Poulestanden BC Shooters MSE 2 ( 2e Klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almere Pioneers MSE 3161402111880531328
    2UBV "The Eagles" MSE 114120298977421524
    3Devel Heroes MSE 112100290580010520
    4Bouncers Basketball MSE 2158079779463116
    5Goba MSE 1147079248933114
    6D.B.V. Rowic MSE 113607750756-612
    7CBV Binnenland MSE 5154011753974-2218
    8HBV The Jumpers MSE 2133010745859-1146
    9Crackerjacks MSE 31430118381073-2356
    10BC Shooters MSE 2143011857976-1196
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BC Shooters MSE 2

    VS

    Goba MSE 1

    25 maart 202318:15 uur
    De Kuil Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Statistieken

    BC Shooters MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    61,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    69,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd