NIEUWSOVERZICHT > April, 2007

Uitslagen 28 april

Thuiswedstrijden
Drie thuiswedstrijden afgelopen weekend over het centre court. Dames 1 mocht openen in haar tweede play off duel tegen Cangeroes 2. Ook de tweede wedstrijd met ruime cijfers gewonnen, 64-44. In de finale op 12 mei zullen zij aantreden tegen BV Leiderdorp.
Daarna was het de beurt aan MU20, die iets goed te maken had tegen BS Leiden. Dit keer werd er goed verdedigd en veel fast breaks gelopen zodat er een eindstand van 84-46 bereikt werd. Ook zij zullen zaterdag 12 mei in Dordrecht hun finale spelen, dan is BC Omniworld de tegenstander.
Heren 1 speelde de laatste competitiewedstrijd tegen DBV Rowic, de nummer laatst tegen de een-na-laatste. Shooters kon de laatste twee punten in Bunschoten houden, 77-72.

Uitwedstrijden
JU16 kon door winst het kampioenschap behalen. Helaas lukte dat in IJsselstein niet en moeten ze nog een beslissingswedstrijd spelen.
MU14 reisde voor haar tweede play off duel af naar Rijswijk. Net als vorige week was de tegenstander te sterk (117-52), maar zijn de meiden wel een ervaring rijker.

Beslissingswedstrijden
Ondanks dat Heren 2 en JU12 zelf niet hoefde te spelen, waren ze afhankelijk van andere teams voor een kampioenschap.
Heren 2 eindigde gelijk met Quick Runners en moet hierdoor nog een beslissingswedstrijd spelen.
Ook de competitie van JU12 kent een spannend slot. Er moet zeker nog een beslissing vallen wie zich kampioen mag noemen. Het is nog steeds onduidelijk of er twee of drie teams op een gedeelde eerste plaats zijn geƫindigd.

Zaterdag play-off basketbal

Aanstaande zaterdag worden er twee halve-finales gespeeld in de Kuil. Inzet is een plek in de finale op 12 mei in Dordrecht. Daarna speelt Heren 1 zijn laatste competitiewedstrijd tegen de laatst geplaatste D.B.V. Rowic 1. Drie wedstrijden op het centre-court, op hoog niveau. Kom zaterdag allemaal naar de Kuil voor een (mid)dagje basketbal en laat je horen.

14:45 BC Shooters DS1 – Cangeroes DS2
16:45 BC Shooters MU20 – BS Leiden MU20
19:00 BC Shooters HS1 – DBV Rowic HS1

MU18 weer over de 100 punten

Ondanks dat het MU18 team zaterdag 31 maart al kampioen was geworden, stond er zaterdag nog een competitiewedstrijd op het programma. Met maar zes speelsters werd de wedstrijd tegen Sparta Nijkerk gespeeld. Tegen dit team hadden we in de voorbereiding al eens een oefenwedstrijd gespeeld, maar in de thuiswedstrijd konden zij toen geen team op de been brengen.
Het is Michelle die de openingscore maakt. Daarna is het vooral eenrichtingsverkeer. In de zevende minuut weet Sparta tegen te scoren. Het staat dan inmiddels al 20-2. Shooters dendert door en na 10 minuten staat er 30-2 op het sheet.

In de tweede periode is Sparta de klap te boven en doet de eerste vijf minuten goed mee (10-6). Het verschil is dan al echter te groot om echt in de buurt te komen. Shooters schakelt weer even een tandje bij en plaatst een 15-0 run. Russtand 14-51. Het derde kwart en vierde kwart kennen eenzelfde beeld. In het vierde kwart wordt de ploeg uit Nijkerk zelfs geen enkele score gegund. Regina bepaalt de eindstand op 22-113.

Scores: Regina 32, Angeline 28, Michelle 20, Helene 19, Esra 8 en Jasmijn 6

Dames 1 zet eerste stap naar finale

De eerste wedstrijd in de playoffs werd vrijdagavond in Utrecht door Dames 1 verdiend gewonnen met 42-65. De wedstrijd werd in de rust zelfs bijna gestaakt door problemen met de zaalhuur door Cangeroes. Gelukkig werd er een compromis gevonden waardoor de wedstrijd toch nog uitgespeeld kon worden.

Shooters liet het initiatief lang aan de ervaren thuisclub en kwam moeizaam op gang. De dames moesten knokken voor iedere rebound en score. Cangeroes kon de drives van Shooters met moeite afstoppen waardoor Shooters veel op de strafworplijn stond. De afronding was prima, Shooters schoot 8 van de 10 strafworpen raak. Na het eerste kwart was de stand nog gelijk (16-16). Lees verder » Dames 1 zet eerste stap naar finale…

MU20 maakt het zichzelf moeilijk

Waren het de zenuwen, was het onderschatting, was de tegenstander ineens zoveel beter geworden? Het MU20 team beleefde zaterdagavond een moeilijke avond in Leiden. Werd er eerder met grote cijfers gewonnen van de nummer vier van de competitie, BS Leiden, afgelopen zaterdag hadden de meiden van Shooters de grootste moeite om Leiden van zich af te houden.

De wedstrijd wordt begonnen met Maike Knoop, Anagha Thakur, Loes Korlaar, Mandy Marchal en Joske Brouwer. De sprongbal is voor Shooters en Mandy Marchal zet de eerste score op het bord. Door goed uitgespeelde aanvallen staat het binnen 5 minuten al 16-4. De tweede vijf minuten verlopen een stuk moeizamer. In de verdediging wordt er teveel op de steal geaasd, waardoor de backdoor te veel toegelaten word. In de aanval wordt de bal te snel naar het bord gebracht, met als gevolg veel turnovers en aanvallende fouten. Na tien minuten staat er dan ook 20-8 op het bord. Lees verder » MU20 maakt het zichzelf moeilijk…

Uitslagen 20/21 april

Thuiswedstrij
MU14 is op vrije inschrijving doorgedrongen tot de halve finale play-offs. Zij werden gekoppeld aan Lokomotief, een team met heel veel lengte. Shooters beleefde een moeilijke middag, 49-115.

Uitwedstrijden
De eerste play-off wedstrijd van Dames 1 stond al voor de vrijdagavond gepland. Er werd afgereisd naar Utrecht waar het tweede team van Cangeroes de tegenstander was. In het vierde kwart werd er definitief afstand genomen en werd de eindstand bepaald op 42-65.
Heren 1 speelde de een na laatste wedstrijd van de competitie tegen Hoofddorp. De winst van vorige week kon geen vervolg krijgen, 84-68.
MU18 moest nog de laatste wedstrijd van het seizoen spelen, ondanks dat ze drie weken geleden al kampioen waren geworden. Met maar zes speelsters overklasten zij Sparta Nijkerk, 22-113.
JU12-1 is nog in de race om het kampioenschap en speelde een moeilijke wedstrijd tegen Argon. Deze wedstrijd werd maar net gewonnen, 39-42.
MU20 moest bij BS Leiden op bezoek voor de eerste play-off wedstrijd. In een slechte wedstrijd van Shooters kant, werd er in het vierde kwart nog een gaatje geslagen, 61-72.

Shooters met drie teams in play-offs

Afgelopen zaterdag werd de reguliere competitie afgesloten. In deze competitie werd gespeeld om een plek in de halve finale play- offs van rayon West. Het kampioenschap van rayon West wordt beslist op zaterdag 12 mei in Dordrecht. Daar voorafgaand worden eerste de halve finales gespeeld, op 21 en 28 april. MU14, MU20 en DS1 hebben zich geplaatst voor deze halve finales. MU14 begint zaterdag 21 april met een thuiswedstrijd, MU20 en DS1 met een uitwedstrijd. Lees verder » Shooters met drie teams in play-offs…

JU20 Kampioen!

JU20 Kampioen
Afgelopen zaterdag is JU20 kampioen geworden in de 2e klasse van de regio, door naaste concurrent O.S.M. met 69-58 te verslaan. De tweede seizoenshelft werd hierdoor ongeslagen afgesloten.

De wedstrijd begon voortvarend en dankzij de fullcourt press kon O.S.M. niet aan basketballen toekomen en Shooters kon hun geliefde snelle spel laten zien. In de rust zat men op rozen met een 20 punten voorsprong. Hierdoor verslapte het spel in het derde kwart, waar maar 8 punten gemaakt werden. Door het slechte spel in het derde kwart werd het weer een wedstrijd. In het vierde kwart moest er dus weer orde op zaken gesteld worden. De defensie werd weer aangetrokken en O.S.M.kreeg les in het blocken van schoten. Vanuit die strakke defensie konden er ook weer een aantal breaks gelopen worden, waarmee het kampioenschap veilig gesteld werd.

Hier vind je de foto’s.

Scholieren Basketball Toernooi foto’s

De foto’s van het Rabo-Shooters Scholieren Basketball Toernooi vind je hier.

Playoffs speelschema

Het speelschema van de playoffs is bekend;
Thuiswedstrijden
21-4-07 12:15 Meisjes Under 14 – Lokomotief
28-4-07 14:45 Dames 1 – Cangeroes
28-4-07 16:45 Dames Uder 20 – BS Leiden

Uitwedstrijden
20-4-07 20:30 Cangeroes – Dames 1
21-4-07 –:– BS Leiden – Dames Under 20
28-4-07 18:30 Lokomotief – Meisjes Under 14





BC Shooters wordt gesponsord door:
Meer Sponsors  |  Sponsor worden?

Sponsor worden, of adverteren op bcshooters.nl?
Klik hier voor meer informatie